4ο Θερινό Σχολείο 2021

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι το Εργαστήριο Νέων Τεχνολογιών και Εκπαίδευσης από Απόσταση του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, Εργαστήριο Νέων Τεχνολογιών και Εκπαίδευσης από Απόσταση, ΠΤΝ, Σχολή Επιστημών Αγωγής, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, σε συνεργασία με το Λογοπαθολογικό Εργαστήριο Η/Υ, Τμήμα Λογοθεραπείας, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, οργανώνει το 4ο Θερινό Πανεπιστήμιο: Σύγχρονες Ψηφιακές Δεξιότητες, Εργαλεία, Έρευνα & Διδακτική». Το πρόγραμμα θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά από 26-29 Αυγούστου 2021. Η δυνατότητα δια ζώσης παρακολούθησης θα υπάρχει εφόσον το επιτρέψουν οι υγειονομικές συνθήκες.

Πληροφορίες - Εγγραφές: ictsummerschool.ecedu.uoi.gr

Ημερήσιος χρόνος ενασχόλησης: 8 ώρες

Μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων: 50

Γλώσσα: Ελληνική